Beşiktaş’tan Domagoj Vida açıklaması!

Beşiktaş Kulübü, adı Trabzonspor’la anılan Hırvat stoper Domagoj Vida ile ilgili resmi internet sitesi üzerinden bir açıklama yaparak bu iddiaları yalanladı. Siyah-beyazlılar ayrıca deneyimli savunmacı ile görüşmelerin sürdüğünü bildirdi.

Beşiktaş Kulübü, son dönemlerde basında yer alan Domagoj Vida-Trabzonspor iddiasına ilişkin bir açıklama yaparak bu söylentileri yalanladı ve Hırvat stoperle görüşmelerin sürdüğünü bildirdi.

BEŞİKTAŞ’IN AÇIKLAMASI ŞÖYLE:

Futbol A Takımımızın oyuncusu Domagoj Vida’yı Başkanımız Ahmet Nur Çebi’nin Trabzonspor’a kiralayabileceklerini dile getirdiğini ancak Trabzonspor’un bu transfere sıcak bakmadığı şeklindeki Milliyet Express’de imzasız yayımlanan haber tamamen hayal ürünüdür. Belli çevreler tarafından kasıtlı ve art niyetle yapıldığını düşündüğümüz bu haberin gerçekle uzaktan yakından ilgisi yoktur. Öte yandan Kulübümüz ile Domagoj Vida arasında görüşmeler devam etmektedir.

Camiamızdan ve taraftarlarımızdan, kurumsal iletişim araçlarımızdan bir açıklama yapılmadıkça, bu ve benzeri sözde haberlere itibar etmemelerini önemle rica eder, kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız.

TRABZONSPOR’DAN DA YALANLAMA GELDİ

Bordo-mavili kulüp de iddiaların doğru olmadığını resmi internet sitesi üzerinden paylaştığı bilgilendirmede duyurdu. Trabzonspor açıklamasında, “Bugün çeşitli basın yayın organlarında yer alan ve kulübümüzün Beşiktaş JK’nın oyuncusu Domagoj Vida ile ilgilendiğine dair haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Başkanımız Sayın Ahmet Ağaoğlu’nun Beşiktaş Kulübü Başkanı Sayın Ahmet Nur Çebi’yle konuya ilişkin herhangi bir görüşmesi olmamıştır” ifadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir