Brezilya efsanesi Adriano’yu ağlatan haber!

Dünya futbolunda bir döneme damga vuran ve 2016 yılında kariyerini noktalayan 39 yaşındaki Brezilyalı efsane Adriano, hayatının en mutlu günlerinden birini yaşadı. Geçtiğimiz günlerde evini satmak zorunda kalan Adriano, ülkesi Brezilya’da onurlandırıldı.

Brezilya efsanesi Adriano, ünlü Maracana Stadı’ndaki şöhretler müzesine dahil edileceği haberini aldıktan sonra gözyaşlarını tutamadı. Ronaldinho, Pele, Ronaldo ve Garrincha gibi efsanelerin ayak izlerinin yer aldığı müzede, artık kendisinin de olacağını duyan Adriano, mutluluğunu ailesiyle paylaşırken o anların görüntülerini sosyal medya hesabında paylaştı.

Fotoğraflarını paylaşırken “Maracana’ya ayak izimin koyulacağı haberini aldığımda” notunu yazan Adriano “Her şey için teşekkürler” ifadelerini kullandı. Konuyla ilgili basın mensuplarına da açıklama yapan efsane futbolcu, “Çok heyecanlıyım. Bu her zaman hayalimdi” dedi. Corona virüsü pandemisi nedeniyle tören düzenlenmeyeceği açıklanırken, salgının geride kalmasının ardından Adriano için organizasyon yapılacağı belirtildi.

Rio de Janeiro’nun spor alanlarından sorumlu yönetim kurulu başkanı Adriano Santos, “Halkımız Maracana’da maç izleyebildiğinde Adriano’yu onurlandırmayı düşünüyoruz. Onun Flamengo ve Brezilya taraftarlarıyla olan güçlü ilişkisi nedeniyle, şimdi davet edip kalabalık olmadan tören yapmamızın bir anlamı yok” dedi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Adriano imperador (@adrianoimperador)’in paylaştığı bir gönderi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir